Informacje o sklepie

 Sklep, który Państwo właśnie odwiedzacie, to realizacja idei - potrzeba matką wynalazku. Wszyscy jeżdżący konno - zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy - potrzebują dobrego sprzętu tak dla siebie, jak i dla konia.

Jeżdżę konno od 16 lat. W pewnym momencie zauważyłam, że potrzebuję co najmniej 6 par bryczesów rocznie i przeliczyłam, że potrzebuję naprawdę bogatego sponsora, aby regularnie kupować nowe spodnie i sprzęt albo będę zmuszona zrezygnować z tego, co tak kocham - z jazdy konnej. Zaczęłam więc poszukiwać innych źródeł, w których mogłam zakupić bryczesy dobrych marek i dobrej jakości - jednak w nie tak wygórowanych cenach.

Udało mi się stworzyć sieć takich podobnych do mnie - pasjonatów jeździectwa, którzy oferują używany ale niezniszczony sprzęt najlepszych marek w przystępnych cenach. Zatem okazało się, że można z pasją uprawiać jazdę konną, będąc w posiadaniu przeciętnie pękatego portfela.

Dzięki sprzedawanym przeze mnie produktom każdy może rozpocząć przygodę z jeździectwem nie obawiając się bankructwa, a używając bardzo dobrego sprzętu w cenie na każdą kieszeń.

 

P.S. Skąd nazwa firmy?

W stajni znajomi i inni zawodnicy mówią na mnie Słomka (wystarczy zajrzeć do danych adresowych firmy, aby wiedzieć, skąd się wzięło to przezwisko), dlatego moja firma to Słomiane konie - po angielsku Straw Horses ;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl